Grelowisko 2016

Ponad 50 tys zł uzyskano z charytatywnej akcji podczas 26. spotkania artystyczno-towarzyskiego „Grelowisko”, które odbyło się 11 września w Mościbrodach. Pieniądze trafią m.in. do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Łukowie i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych w naszym regionie. Organizatorem i pomysłodawcą spotkań jest łukowianin Mirosław Greluk, który w tym roku obchodzi 20-lecie działalności charytatywnej i 30-lecie działalności artystycznej.

Więcej można przeczytać "TUTAJ".

Zofia Żuk na POLSKIM DAVOS

Podczas XXVI Forum Ekonomicznego, które w tym roku odbyło się  Krynicy-Zdrój, mieliśmy również łukowski akcent. W panelu dyskusyjnym pt.: „Jak wspierać zatrudnienie osób niepełnosprawnych – podejście biznesowe czy społeczne?”, wzięła udział Zofia Żuk, prezes Łuksji Sp. z o.o., przedstawiciel Business Center Club w Radzie Nadzorczej PFRON.

Więcej można przeczytać "http://telewizja.lukow.pl/7112/zofia-zuk-na-polskim-davos/"

Podziękowanie za wsparcie Światowych Dni Młodzieży 2016

Podziękowanie dla Spółki za wsparcie Światowych Dni Młodzieży.

Technik technologii odzieży

Technik technologii odzieży jednym z zawodów przyszłości dlatego warto rozpocząć kształcenie w tym kierunku już dziś.

Wyjazdowe posiedzenie Rady Nadzorczej PFRON

W Łuksja, w ramach wyjazdowego posiedzenia spotkali się członkowie Rady Nadzorczej Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Gospodarzem spotkania była prezes Zofia Żuk, która z ramienia BCC zasiada w Radzie.O miejscu zwołania posiedzenia Rady Nadzorczej PFRON zdecydował Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Krzysztof Michałkiewicz, który jest jednocześnie prezesem Rady oraz pełnomocnikiem Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych. Posiedzenie Rady odbywało się w dniach 2 i 3 czerwca.