Kolejny tom fraszek Pana Janusza Sipkowskiego

Na rynku księgarskim ukazał się kolejny tomik fraszek łukowskiego satyryka a jednocześnie wieloletniego pracownika Łuksji Janusza Sipkowskiego pt. „Czar kąkoli”. Publikacja została wydana przez Warszawską Firmę Wydawniczą.

W tomiku znalazły się fraszki z ponad 30-letniego dorobku autora. Wiele z nich było nagradzanych w konkursach literackich oraz publikowanych w antologiach. Książka dostępna jest już w księgarniach.

Zachęcamy również do zapoznania się w wywiadem przeprowadzonym przez Pana Piotra Giczelę z Panem Januszem Sipkowskim który ukazał się na łamach Tygodnika Siedleckiego.

WOŚP 2017

Jak co roku Łuksja bierze czynny udział we wsparciu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku również służyła swoim wsparciem zarówno Orkiestry jak i Łukowskiego Sztabu WOŚP.

Podziękowanie za wsparcie Orszaku Trzech Króli

Spółka wspiera inicjatywy organizowane na terenie miasta. Tak było i tym razem przy okazji III Łukowskiego Orszaku Trzech Króli.

Łuksja w rankingu Gazele Biznesu 2016

Łuksja znalazła się w Rankingu Gazel Biznesu 2016 opracowanym przez Puls Buznesu

Wigilia 2016

21 grudnia 2016 roku odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników Łuksji.  Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa po której wszyscy obecni składali sobie nawzajem świąteczne życzenia.