Artykuły

Pomaganie jest fajne

Łuksja jak co roku wsparła Szlachetną Paczkę.

Spotkanie z byłymi pracownikami

W dniu 28 sierpnia, jak co roku, odbyło się spotkanie z byłymi pracownikami Spółki z terenu powiatu łukowskiego, którzy odeszli już na emeryturę.

Pożegnanie pracowników odchodzących na emeryturę

W dniu 25 stycznia 2018 roku Prezes Spółki Pani Zofia Żuk oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej pożegnali pracowników Spółki odchodzących na emeryturę.

 

 

Prezes Łuksji z Honorową Odznaką PCK III Stopnia

W dniu 21 grudnia 2017 r. w Sali Konferencyjnej Jana Pawła II w Łukowie, tuż przed rozpoczęciem XXIX Sesji Rady Powiatu, odbyła się krótka, miła uroczystość, bowiem z rąk starosty łukowskiego Janusza Kozioła i prezesa Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Łukowie Zbigniewa Pasika, Pani Zofia Żuk, prezes Łuksji Sp. z o.o. w Łazach, otrzymała czerwonokrzyskie wyróżnienie - "Honorową Odznakę PCK III Stopnia", nadaną przez Zarząd Główny PCK w Warszawie, na wniosek Zarządu OR PCK w Łukowie.

Odznaczenie to, p.Zofia Żuk otrzymała w dowód uznania na wieloletnią współpracę i pomoc materialną świadczoną na rzecz działalności Zarządu OR PCK w Łukowie.

Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszego wspierania idei czerwonokrzyskiej.

Łuksja laureatem Gazele Biznesu 2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż Spółka Łuksja znalazła się w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2017 najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.